Evden eve taşıma denince akla ilk gelen Metropol Gazikent Evden Eve Gaziantep’te hizmet vermeye başladığı yıldan bu yana kendine Gazianteplilerin gönlünde taht kurmayı başaran tek firmadır. Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle evden eve nakliyatın göz bebeği olmuştur.Hal böyle olunca evden eve taşınmak isteyen insanlarımızın bizden beklentileri de çok farklı oluyor. Evden eve taşınma sırasında yapmanız gereken tek şey özel eşyalarınızı ve ceketinizi alıp çıkmaktır. Geriye kalan her şeyi biz hallediyoruz. Özel olarak hazırlattığımız koruyucu kılıflarla her türlü eşyalarınız sarılıyor ve dış etkinlerden uzak duruyor. Yine kırılacak eşyalarınız paketleme sistemiyle iyice paketlendikten sonra taşınıyor. Sıradan evden eve nakliyat firmaları gibi eşyalarınız üst üste veya karışık bir şekilde araçlara yüklenmiyor.

Gaziantep evden eve taşıma

Eşyalarınız kamyonlara yüklenirken bile bir nizam intizam içinde sıralanarak yükleniyor. Mobilya eşyalarınız bir tarafa, kırılacak eşyalarınız bir tarafa, yatak yorgan gibi eşyalarınız bir tarafa istiflenerek taşınmaktadır. Mobilya eşyaları. Beyaz eşyalar, mutfak eşyaları masalar ve taşınma sırasında bütünüyle taşındığı taktirde zarar görebilecek eşyalar önceden d montaj sayesinde sağlam olarak müşterilerimize teslim edilmektedir. Kendi performansını daha cazip hale getirerek Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe yeni bir imaj yakalayan firmamız montaj ve kurulum yaptıktan sonra eşyalarınızı sağlam olarak teslim etmektedir.

Gaziantep evden eve şirketleri sezon başında yeni araçları ve ekipmanları ile hizmet vermeye başladığında biz yine ilk sırayı alacağız. Müşteri memnuniyetini sağlamak için dürüst ve ilkeli bir çalışma prensibi edinen firmamız evden eve taşımacılık adına ne gerekiyorsa onu yapma gayretindedir