skip to Main Content
Ev Taşıma Yöntemleri

Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma yöntemi ile evlerinizi, iş yerlerinizi güven ve huzur içinde yeni yerlerinize taşımaktayız. Asansörlü taşıma bildiğiniz gibi taşıma işleminin asansörler vasıtasıyla yapma işlemidir. Asansörler sayesinde taşıma işi kolaylaşıp zamandan ve işçilik masrafından tasarruf edilmektedir. Ancak her işin bir zor tarafı olduğu gibi asansörlü taşıma işleminin de zorlukları vardır. Bunları başında asansör araçlarının pahalı olması. 

Asansörlü ev taşımacılığı yıllardan beri uygulanan bir yöntemdir. Bu sayede evden eve taşımacılık hizmeti veren firmaların işleri kolaylaşmış ve zamandan tasarruf sağalmışlardır. Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık yaklaşık bundan 15 yıl önce başlamıştır. Daha önceleri insan gücüyle yapılan taşıma sistemi yerini asansörlü taşımacılığa bırakmıştır.

İnsan gücüyle yapılan taşımada bir çok zorluklar bulunuyordu. Bunların başında da iş kazaları, taşınan eşyalarda kırılmalar, dökülmeler meydana sık sık geliyordu. İnsan gücüyle 12. kata eşya taşındığını düşünmek bile insanı yoruyordu. Eşyaların çokluğu yada ağırlığı da göz önüne alınırsa gerçekten taşıyan insanlar için zor bur durumdu.

Asansörle evden eve taşıma başladıktan sonra taşımacılık sektörü gerçekten büyük bir nefes aldı. Artık eskisi gibi hem zaman fazla gitmiyor, hem de eşyalar kırılmadan, dökülmeden yerlerine ulaşıyor. Bunun için asansörü icat edenlere minnettarız.

Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık sektörü de bu işten nasibini alarak daha fazla hizmet üretmeye başladı. İnsanların evlerine gönül rahatlığıyla taşınmaları yüzlerindeki o mutluluklarından okunmaktadır. Eğer siz de bir gün evinizi taşıtacak olursanız, mutlaka firmanızdan asansör ile taşıma hizmeti isteyin. Gaziantep genelinde ve diğer illerimizde size asansörlü ev taşıma konusunda destek olmaya hazırız.

Asansörlü  sistemimizden faydalanmak için firmamızı 1 iş günü içerisinde aramanız halinde şirket sorumlumuz bulunduğunuz yere uzman göndererek taşınacağınız ev eşyalarını, asansör kurma sistemini inceler ve anlaşma yapılması takdirinde iki taraflı sözleşme imzalamaktadır.

Teknolojiyi en yakından aktif olarak takip eden şirketimiz asansörlü evden eve taşımacılık işlerinizde yılların vermiş olduğu deneyim ile müşterilerimize profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Asansörlü taşımacılığın neden tercihleriniz arasında olmalıdır? Bina içerisinde eşyalar taşınırken, eşyaların sağa sola çarpması nedeni ile eşyalar zarar görme olasılığı çok yüksek olabilmektedir. Bunun için asansörlü evden eve taşınmayı tercih ediniz.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top