skip to Main Content
Asansörlü Ev Taşıma Yöntemleri

Ev Taşıma Yöntemleri

Ev Taşıma Yöntemleri

Ev taşıma yöntemleri nelerdir? Ev taşırken nelere dikkat edilmeli? Bu ve daha fazla taşıma hakkında bilgi alabileceğiniz bir site. Ev taşıma yöntemleri aslında pek te seçeneği olmayan bir yöntemdir. Ancak yine de hiç yok değildir tatbikî. Sizlere ev taşıma yöntemlerini iki ana başlık altında anlatmaya çalışacağım. Suz bu konulara göre karar verip evinizi taşıtabilirsiniz.

1- Klasik Ev Taşıma Yöntemi

Klasik ev taşıma yöntemi bildiğini gibi insan gücüyle eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi ve çadırlara sarılarak taşıma kamyonuna yüklenmesi ya da kamyondan alınarak taşınacak eve çıkartılmasıdır. Bu sistemde yapılması gereken ilk işlem, paketlenmenin kimin tarafından yapılmasına karar vermektir. Ya ev sahibi eşyalarını kendisi toplayıp, paketler ve ya koliler, ya da anlaştığı taşıma firmasının elamanları tarafından paketlenmesi ve ya kolilemesidir.

Eğer paketlemeyi siz yaparsanız, en azından özel eşyalarınızı kendiniz toplamış olursunuz. Hem de eşyalarınızı istediğiniz gibi toplarsınız. En azından kırıldı, döküldü olursa bunu siz bilirsiniz. Yok anlaştığınız taşıma şirketinin elemanları toplayacak olursa, siz sadece ceketinizi alıp evden çıkar kahvenizi yudumlarken eşyalarınız paketlenmiş ve taşımaya hazır olur. 

2-Asanörlü Ev Taşıma Yöntemi

Asansörlü ev taşıma yöntemi klasik yöntemin dışında eşyaların bir asansör yardımıyla alınması veya taşınmasıdır. Asansörlü taşımanın tek farkı eşyaların asansör yardımıyla taşınmasıdır. Yine paketleme ve kolileme işlemi aynı klasik yöntemdeki gibidir. Aslında son zamanlarda en güvenli taşıma yöntemi de  asansörlü ev taşıma yöntemidir.

Gaziantep evden eve asansörlü taşıma hizmetlerinde profesyonel ekibimiz ile kaliteli nakliye sunan ve bu alanda Gaziantep’in en iyi firmasıdır. Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık yeni yapılan çok katlı binaların çoğalmaya başlamasıyla hızla gelişmiştir.

Gaziantep evden eve taşımacılık alanında hizmet veren firmaların bir çok alanda da hizmet verdiğini biliyoruz. Bu hizmet kapsamında taşımacılık firmalarının taşıma sektörünün içinde de ayrılan bir çok dalların olduğunu ve bunların birbirlerinden farklı olduğunu görüyoruz. Evden eve taşıma yanında, fabrika taşımacılığı, ofis-büro taşımacılığı, uluslararası taşıma gibi bir çok kollar çıkmaktadır.

Gaziantep evden eve şirketleri ev eşyalarının montajlanması konularında gerekli eğitim seminerlerini tamamlamış ve sertifikalarını almışlardır. Gaziantep evden eve fiyatları; Bundan sonraki dönemlerde bundan sonraki ev taşımalarında nakliye hizmetlerinde göremeyeceğiniz ve özlediğiniz hizmeti biz vereceğiz.

Gaziantep evden eve taşımacılık olarak her iki yöntemde de sizlere daha iyi bir hizmet sunmanın gayreti içerisindeyiz. Bunun için bize bir telefon etmeniz yeterli olacaktır. Anında harekete geçerek gerekli çalışmaları başlatırız.

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top