skip to Main Content
Ofis Büro Taşımacılığı

Gaziantep Ofis Büro Taşımacılığı

Gaziantep Ofis Büro Taşımacılığı

Metropol Gazikent Evden Eve nakliyat teknolojiyi takip etmesi ve lojistik altyapısını sürekli değiştirmesi ile ofis ve büro taşımacılığını da oldukça kolay hale getirmiştir. Firmamız ofis ve büro taşımacılığı yaparken yapılması gerekenleri adım adım uygular ve titizlikle nakliye işini bitirir. 

Öncelikle firmamıza bağlı bir eksper gelerek şuan ki ofisinizdeki eşyaları inceler ve tek tek liste halinde not alır. Alınan notlara göre firmamızın ofislerinde çalışanlar ile etüt yapılır. Ofisini ya da bürosunu taşımak isteyen kişi ile anlaşma sağlandığı takdirde esperi ve ofis sahibi arasında  sözleşme imzalanır.

Nakliyatın daha hızlı olabilmesi için ofisiniz birden fazla odaya sahipse oda taşınmaya başlanır. İlk önce varsa arşiv ve dokümanlar önce Avrupa’dan dan ithal edilmiş özel kağıtlar ile sarılır. Bu kâğıtların üzerine ofis sahibinin adı, soyadı yazılır. Bu şekilde dosyaların kaybolması gibi bir durum oluşmamaktadır. Özel grafit kâğıtlar sarılan dosyalar özenle kolilere yerleştirilir. Ofis mobilyaları için de ekibimizdeki marangozlar mobilyaları tek tek de monte eder.

Her ofis sahibi için ofis malzemeleri ve belgeleri önemlidir. Biz umut nakliyat olarak tedbirli olup ofis malzemelerinizi sigortalarız. Türkiye’deki en kaliteli ofis taşımacılığı hizmetini firmamız vermektedir.

Back To Top