skip to Main Content
şehitkamil Evden Eve Taşımacılık

Karataş Evden Eve Taşımacılık

Karataş Evden Eve Taşımacılık

Karataş evden eve taşımacılık sektörünün güzide firması Metropol Gazikent Evden Eve Taşımacılık bu bölgede de kendini güvenilir bir ev taşıma firması olarak kanıtlamış bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi Karataş Mahallesi Şahinbey ilçesinin en büyük mahallesidir. Karataş ilçe olma yolunda da büyük mesafe kattı.

Ayrıca yeni yerleşim birimlerinin Karataş tarafında oluşturulmasının ardından buralara bir çok insan taşınmak zorunda kaldı. Gaziantep evden eve taşımacılık sektörünü hızlandıran  Karataş mahallemiz dah da genişleyerek kendi adı atında bir çok mahalleler oluşturdu. Bunların içerisinde de en büyüğü Akkent Mahallesi oldu.

Gaziantep evden eve taşımacılık firmalarının yoğun olarak iş yaptığı Karataş mahallesi belki de yakın bir zamanda ilçe olur. Çünkü hem nüfus bakımından hem de iş kollarının çokluğu açısından çalışma alanları ve yerleşim alanları genişlemiş durumda. Durum böyle olunca da hem evler taşınacak hem de iş yerleri taşınacak. Evden eve taşımacılık bu bölgemizde şu anda en yoğun günlerini yaşamaktadır.

Karataş bölgesinde yapılan binaların çok yüksek katlı oluşu da Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık hizmetini arttırmıştır. Yüksek katlı binalara asansör kurulmadan ev taşıması imkânsız gibi gözükmektedir. Bu yüzden evden eve asansörlü taşımacılık şirketleri bölgeye yoğunlaşmış bulunmaktadırlar. 

Gaziantep asansörlü taşımacılık alanında aktif olarak hizmet veren yüzlerce şirketler var. Bu şirketlerin denetimi ve araçlarının uygunluğu sürekli denetlenmesi gerekir. Aksi taktirde taşıma aşamasında herhangi bir zarar ziyan olduğu zaman hesap sorulacak birilerinin olması gerekiyor. Gaziantep’te asansörlü ev taşımacılığı birkaç senedir uygulanan yeni bir uygulamadır.

Back To Top